Madonna má nový klip. Uvidíte ho jenom na Snapchatu!

Madonna má nový klip. Uvidíte ho jenom na Snapchatu!

6. 2. 2015

Autoři komunikační aplikace Snapchat odmítli nabídku Marka Zuckerberga, aby je odkoupil za tři miliardy dolarů. Peníze tak musí začít vydělávat na vlastní pěst. V uplynulých dnech aplikace prošla aktualizací, která přinesla službu Discover. Jedná se o komunikační kanály, kde můžete konzumovat novinky z vybraných médií – například Daily Mail nebo MTV.

Tohle samo o sobě tak zajímavé moc není (obsah je kompletně v angličtině), nicméně tento kanál využila i Madonna, aby ukázala svůj nový videoklip. Ten vznikl pro singl Living for Love a jeho světovou premiéru si můžete přehrát přímo na kanálu Snapchatu v rámci Discover.

Aplikace Snapchat nabrala na ohromné popularitě díky konceptu zničitelných zpráv.
Lidé mezi sebou mohli komunikovat a posílat si fotky, nicméně tyhle zprávy se během několika vteřin od prohlédnutí samy zničily. Postupem času se na aplikaci začaly nabalovat nové funkce a výše zmiňovaný kanál Discover je poslední novinkou.

Snapchat stahujte zde!

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka 20. 4. 2018

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail