Stáhněte si únorové Menu s Pastou Onerem!

Stáhněte si únorové Menu s Pastou Onerem!

4. 2. 2015

Jako každý měsíc i tentokrát jsme si pro vás a vaše tablety připravili spoustu zajímavého čtení. A abychom vás na naši digitální brožuru dostatečně navnadili, prozradíme vám, co všechno v té nové veselé brožurce najdete.

Únor bílý, bezpečnost sílí. To je přísloví, které jsme si teď vymysleli, a i když se asi úplně nechytne, má svůj důvod. Staráme se o vaše bezpečí, a tak můžete surfovat na naší nejbezpečnější síti. Co všechno vám naše síť zajistí, se dozvíte v brožuře a radíme vám se na to juknout, protože tam najdete i informace o placené aplikaci, kterou vám dáme zdarma. Samozřejmě má i aplikace samotná co do činění s bezpečím. No nechte se příjemně překvapit.

Hostem čísla je umělec Pasta Oner, kterého jste ještě před několika lety mohli načapat, jak vám maluje sprejem na dveře od baráku, a dnes? Dnes je z něj úspěšný umělec, který vystavuje v galeriích a jehož obrazy lidé milují. Pokochejte se jeho malbami i zajímavým rozhovorem.

No a jako třešnička na dortu, která by vás mohla zajímat, je tady spousta zajímavých recenzí na ty nejmodernější technologické hračičky. Všechno máme precizně promakané, takže když se vám nějaké to zařízení zalíbí, stačí na něj párkrát ťuknout a rovnou ho objednat. Prostě parádička počteníčko, tak šup s ním do tabletu!

Elektronický magazín Menu stahujte zde!

Čtěte také

V Duolingu se můžete učit klingonštinu, ale zatím jen na webu

V Duolingu se můžete učit klingonštinu, ale zatím jen na webu

Aplikace Před 17 hodinami

Po dlouhém betatestování se nabídka jazykových kurzů na Duolingu rozrostla o klingonštinu. Jazyk mimozemské rasy ze Star Treku vytvořený...

Velký update klávesnice SwiftKey! Gify, sdílení kalendáře a mnohem víc…

Velký update klávesnice SwiftKey! Gify, sdílení kalendáře a mnohem víc…

Aplikace 17. 3. 2018

Od té doby, co Microsoft pohltil tým stojící za klávesnicí SwiftKey, se toho moc nedělo. Žádné velké updaty, žádné velké...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail