AirBnB udělalo z horské lanovky luxusní hotelový pokoj

AirBnB udělalo z horské lanovky luxusní hotelový pokoj

3. 2. 2015

Jedete na hory? A kde budete bydlet? Není nad to bydlet v hotýlku přímo na vrcholku kopce. Můžete vstát o něco později a stejně máte sjezdovky stále pro sebe, jelikož než se k vám nahoru vyvezou lyžaři z údolí, nějaký čas jim to zabere. Nicméně přes aplikaci AirBnB si můžete pořídit ještě stylovější lyžařské ubytování – přímo v lanovce. V rámci svojí propagace společnost jednu takovou lanovku předělala na luxusní hotelový pokoj.

To má však jistá úskalí. Kabinka například nedisponuje toaletou ani televizí. Omezená je i pokojová služba, vzhledem k tomu, že visíte desítky metrů nad zemí. Na druhou stranu, pobyt v kabince je zcela zdarma a televizi vlastně ani nepotřebujete – výhled ven je prostě famózní. Aby se člověk do kabinky dostal, stačilo stovkou slov popsat, proč by měl netradiční noc v lyžařském středisku Courchevel strávit právě on. Do kabinky pak zavítá pouze pár šťastlivců.

Aplikaci AirBnB si můžete stáhnout zde!

Možnost přespat v horské lanovce je součástí speciální propagačního programu A Night At. Díky němu mohli zájemci přespat třeba v galerii LaFayette, v letadle společnosti KLM, knihkupectví Waterstones nebo třeba v obchodě IKEA. Služba AirBnB nabízí ubytování v soukromých bytech či residencích a je tak alternativou k hotelovým službám jako je třeba Booking.com. Katalog AirBnB pak nyní čítá přes milion položek kolem celého světa.

A pokud jste dostali chuť vyrazit na hory, můžete se podívat na Applikace z Harrachova. Jasně, nejsou to francouzské Alpy, ale doporučíme vám aplikace, které využijete na sjezdovkách v Česku i jinde na světě!

Čtěte také

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Vychytávka 14. 3. 2018

Kromě hodinek Versa představil Fitbit také nový chytrý náramek s názvem Ace. Vypadá jako Alta, akorát je o něco menší, barevnější...

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

IoT Vychytávka 13. 3. 2018

Konkurence Apple Watch? To by se dalo prohlásit o hodinkách Fitbit Ionic, ale nové Fitbit Versa cílí spíše na méně náročné zákazníky....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail