Dropbox konečně dorazil i na Windows Phone

Dropbox konečně dorazil i na Windows Phone

22. 1. 2015

Dropbox používáme neustále. Využíváme možnosti automatické synchronizace dat mezi uživateli či různými zařízeními, vyhovuje nám i možnost zálohování dat v cloudu, takže je máme přístupné kdykoliv a kdekoliv. A to hlavně díky mobilní aplikaci. Majitelé Windows Phone zatím byli odkázání na klienty třetích stran, nicméně nyní přichází Dropbox oficiálně na Windows Phone 8.

Aplikace je ke stažení samozřejmě zdarma. Pokud u Dropboxu ještě účet nemáte, můžete si aktivovat službu bez poplatků – dostanete 2 GB volného místa, které se dá ale jednoduše navýšit. Případně si můžete zaplatit službu Dropbox Pro (stojí 10 dolarů za měsíc), která vám dá 1 TB volného místa a další funkce jako je například možnost dálkově úložiště smazat.

 Spolupráci s Dropboxem oznámil Microsoft již v listopadu. Microsoft Office je prý na 1,5 miliardě zařízení, přičemž Dropbox se stal úložištěm pro 35 miliard MS Office dokumentů. Microsoft přitom nabízí vlastní cloudové úložiště OneDrive, které je taktéž dostupné na všech třech hlavních platformách.

Dropbox stahujte zde!

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka 20. 4. 2018

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail