Druhé číslo Applikací na prodejnách!

Druhé číslo Applikací na prodejnách!

8. 2. 2014

Během uplynulého týdne dorazilo druhé číslo magazínu Applikace na prodejny T-Mobile a teď by neměl být problém získat jej po celé republice. Ostatně, přítomnost časopisu nám potvrzují i sami fanoušci přes Facebook nebo Twitter. Každopádně, co v druhých Applikacích najdete?

Samozřejmě přinášíme téma o Olympiádě, kde doporučujeme aplikace ZOH 2014 a Letná 2014. První vám umožní přehledně sledovat olympijské dění, ať jste kdekoliv, druhá vám zase třeba vygeneruje vstupenku zdarma při vstupu do Olympijského parku v Praze na Letné.

Stáhněte si Applikace jako digitální časopis pro tablety!


To největší téma však nese název Den s aplikaci a představujeme v něm ty nejzajímavější appky podle toho, kolik je zrovna hodin. Ráno u snídaně totiž jistě oceníte něco jiného než večer v baru nebo před spaním. Článek navíc doprovází fotky ze života naší moderátorské dvojice Ivy a Mikoláše.

Kromě toho se dočtete i o tom, jak na mobilu točit video, dozvíte se o crowdfundingu a nejzajímavějších mobilních věcech zaplacených přes Kickstarter a na své si přijdou i milovníci lidských dramat, když si nalistují rubriku Příběhy ze silikonové knihovny.

Druhé číslo Applikací je zdarma na prodejnách T-Mobile a POZOR! Nemusíte být zákazníkem růžového operátora, abyste si časopis mohli odnést! Magazín sice vzniká za podpory T-Mobile, ale odnést si ho může zákazník každého operátora, ať je jakkoliv barevný.

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Před 20 hodinami

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail