WhiteAlbum vrací focení mobilem 20 let zpátky. A lidem se to líbí

WhiteAlbum vrací focení mobilem 20 let zpátky. A lidem se to líbí

17. 1. 2015

Koncem září jsme psali o projektu Authenpic, který se snažil získat peníze od dobrovolníků přes crowdfundingový portál Kickstarter. Jejich plán sice propadl – místo požadovaných 20 tisíc dolarů vybrali jen 1,5 tisíce, ale myšlenka žila dál. Ostatně i nám ten nápad, kdy svoje fotky z mobilu neuvidíte, dokud vám nepřijdou vytištěné poštou, přišel docela zajímavý.

Crowdfundingu a zajímavým projektům jsme se věnovali v TV. Koukněte se!

A zřejmě jsme v tom nebyli sami. Světlo světa spatřila nová aplikace WhiteAlbum, která dělá přesně to samé, co měl v plánu Authenpic. Prostě mobilem nacvakáte 24 fotografií, přičemž si nemůžete být jistí tím, jak to dopadlo, dokud vám nepřijde poštou balíček a v něm budou fotky vytištěné. Je to tak návrat dvacet let zpátky, kdy vyvolávání fotografií takhle fungovalo.

Aplikace umí dělat fotky na čtvercový formát, případně se oříznou do kruhu. Samotná aplikace je zdarma, jeden fotobalíček vás ale vyjde na 20 dolarů. V ceně je nicméně i poštovné, které se týká celého světa. Balíček by vám měl dorazit zhruba do týdne. Samotná aplikace WhiteAlbum najdete pouze v App Store.

WhiteAlbum stahujte zde!

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Před 10 hodinami

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail