Napsal na Twitter, že nemá toaletní papír. Záchrana přišla z nejméně očekávaného místa

Napsal na Twitter, že nemá toaletní papír. Záchrana přišla z nejméně očekávaného místa

11. 1. 2015

Šílené historky ze světa mobilních aplikací, tak by se mohla jmenovat nová rubrika v našem magazínu (pokud ho ještě nemáte, stáhněte si tady aplikaci). A odstartovali bychom ji příběhem o tom, jak cestující ve vlaku z Eustonu do Glasgow zjistil až příliš pozdě, že na záchodě došel toaletní papír.

Nezbylo mu nic jiného, než o tom napsat na sociální síti Twitter a požádat o pomoc. Už takhle divná historka pak ale nabírá další obrátky, když na tweet zareaguje sama vlaková společnost a po výměně několika dalších tweetů (upřesnění, o jaký vagón se jedná) všechno dobře dopadne.

Applikace jako elektronický magazín do mobilu i tabletu. Stahujte zde!

V takovéhle prekérní situaci už nejspíš každý z nás byl, ale kdo měl tolik odvahy, že o tom napsal veřejně na internet? Vlaková společnost si pak jistě zaslouží plusové body. Budiž jim odměnou, že se historka a záznam výměny tweetů šíří virálně internetem a dělá tak reklamu zadarmo.

Twitter je sociální síť, kde může každý vidět cokoliv, co napíšete nebo vyfotíte. Jednotlivé příspěvky, tzv. tweety, jsou však limitované na 140 znaků. V rámci tweetů se pak dají označit další uživatelé. Kromě komunikace tak Twitter slouží jako rychlý kanál k získání informací, pokud se něco děje.

Aplikaci Twitter si můžete stáhnout zde!

Zdroj: imgur

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Před 15 hodinami

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Před 15 hodinami

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail