Novoroční číslo digitálního magazínu Menu je tu!

Novoroční číslo digitálního magazínu Menu je tu!

5. 1. 2015

Vánoce jsou úspěšně za námi a my jsme ani tentokrát nelenili a připravili si pro vás další vydání našeho digitálního zákaznického Menu. Pravidelné čtenáře vůbec nepřekvapí, že tohle počteníčko do tabletu skrývá spoustu rozhýbaných vychytávek a interaktivních odkazů. Co tedy v povánočním pohodovém čísle najdete?

Vyzpovídali jsme Jiřího Havelku, který to s českým divadlem skutečně umí. Vlastně by se dalo říct, že je mu každé divadlo malé. S touhle myšlenkou jsme si pěkně pohráli, tak se nechte překvapit, jak se nám to povedlo.

Dál jsme si nachystali bezva tip pro ty, kteří mají pocit, že si jejich rodiče a prarodiče zasloužili k Vánocům trochu víc. Dali jsme hlavy dohromady a přišli s nabídkou tabletu a aplikace pro starší generaci. Ať sníme svůj klobouk, jestli to nebude milionkrát zábavnější než křížovky. A jestli máte výčitky svědomí i vůči dalším blízkým, můžete jim vybrat nějaký prima dárek se slevou z našeho programu Našim pro radost. Ostatně s klidným svědomím si radost můžete udělat i sobě – výhodných nabídek u nás najdete víc než dost.

Samozřejmě nezklameme ani milovníky nových telefonů a pod kryt jsme nahlédli třeba takovému LG G3s. Za svitu svíčky na adventním věnci jsme sepsali recenzi, abyste nepřišli o žádnou z jeho bezva funkcí. A díky digitální formě můžete na telefon jen ukázat, párkrát klepnout prstem a objednat si ho.

Zkrátka a dobře, ono je toho v novém čísle Menu daleko víc, ale přece všechny trumfy nevytáhneme naráz. Přesvědčte se o tom sami.

Menu stahujte zde!

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail