Chcete zhubnout a zachránit svět? Zkuste Superhero Workout

Chcete zhubnout a zachránit svět? Zkuste Superhero Workout

4. 1. 2015

Sobotní Applikace byly o předsevzetích. Doporučujeme vám tam aplikace, které vám pomohou ušetřit, přestat kouřit nebo se díky nim zbavíte strachu z pavouků. A pokud chcete zhubnout, máme pro vás další tip. Jmenuje se se 7 Minute Superhero Workout a jde na krátká a pravidelná cvičení trochu jinak!

Na Applikace s předsevzětími se podívejte zde!

Místo nudných sedů-lehů nebo kliků vás nutí dělat věci, které dělají superhrdinové! Údery rukama tak ničíte rakety, poskakováním na jedné noze nabíjíte reaktor, zvedáním se na rukách zase aktivujete svoje zbraně. Autoři si navíc dali tu práci, že napsali celý příběh, který vás k dalšímu cvičení motivuje. Prostě plníte jednu misi za druhou a snažíte se odvrátit mimozemskou invazi na Zemi.

Aplikace navíc využívá kamerky telefonu a kontroluje vaše pohyby. Na sedm minut denně se tak můžete stát Iron Manem a zachraňovat lidstvo. Bohužel, fešný elastický kostým již není v ceně aplikace. Ten si už musíte ušít sami. 7 Minute Superhero Workout je k dispozici na iOS a Android a to za nějakých 80 Kč.

7 Minute Superhero Workout stahujte zde!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 22 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 22 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail