Každý sportovec v Soči dostane svůj Note 3

Každý sportovec v Soči dostane svůj Note 3

5. 2. 2014

Na Zimní olympiádu v Soči dorazí přes 2800 sportovců z 88 zemí z celého světa. A to i z takových destinací, které se zimními sporty moc spojené nejsou. Zmíníme třeba Mexiko, které do Ruska vysílá jednoho jediného sportovce – lyžaře Hubertuse Von Hohenlohe, nebo Jamajku (jen si vzpomeňte na film Kokosy na sněhu).

Českou republiku bude reprezentovat 85 sportovců. Logicky nejpočetnější výpravu mají Spojené státy s 230 sportovci, přičemž hned za nimi je pořadatelské Rusko s 225 sportovci a Kanada s 220. Proč to píšeme? Protože každý z nich dostane Samsung Galaxy Note 3 s ruskou SIM kartou, aby mohli být ve spojení s domovem.

Note si pak klidně mohou nechat a to i v případě, že nezískají žádnou medaili. Vzhledem k tomu, že každé zařízení vyjde na nějakých 18 tisíc korun, Samsung za sportovce utratí přes 50 milionů korun. Určitě se také vyplatí zmínit, že Samsung měl v loňském roce třetinový podíl na trhu s chytrými telefony (více v našem článku zde).

Pokud chcete být na Olympiádu připraveni, podívejte se na pátý díl Applikací, kde doporučujeme ty nejlepší mobilní aplikace, díky kterým můžete boje o medaile sledovat na každém kroku!

Čtěte také

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Vychytávka 14. 3. 2018

Kromě hodinek Versa představil Fitbit také nový chytrý náramek s názvem Ace. Vypadá jako Alta, akorát je o něco menší, barevnější...

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

IoT Vychytávka 13. 3. 2018

Konkurence Apple Watch? To by se dalo prohlásit o hodinkách Fitbit Ionic, ale nové Fitbit Versa cílí spíše na méně náročné zákazníky....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail