Kimův zlý sen: komedie o jeho vraždě nejlépe hodnoceným filmem v historii

Kimův zlý sen: komedie o jeho vraždě nejlépe hodnoceným filmem v historii

20. 12. 2014

Jestli existuje nějaké internetové pravidlo, které platí v podstatě vždy, tak je to "nemá smysl něco zakazovat nebo mazat, protože to přitáhne jenom víc pozornosti". Proto i mainstreamová média píší o zrušené premiéře nového filmu The Interview. A proto se přidáváme i my. Je to prostě zajímavé. A dokonce to má i spojitost s aplikacemi! Tedy jednou jedinou – aplikací IMDB.


Snímek obrazovky z aplikace IMDB.com

IMDB je zkratka pro mezinárodní filmovou databázi (Internation Movie DataBase), tedy web a apku, u které se inspirovaly i české služby ČSFD.cz nebo FDB.cz. Na IMDB najdete snad jakýkoliv film, který byl kdy natočený, nicméně jenom jeden jediný snímek tam dosáhl maximálního hodnocení 10/10. To se právě povedlo snímku The Interview s Jamesem Francem a Sethem Rogenem.

Oba dva herci se v třeskuté komedii vydávají do Severní Koreje, aby zabili tamního diktátora Kim Čong-Una. A právě zápletka filmu vyústila v kyberútok severokorejských hackerů. Ti se nabourali do serverů společnosti Sony (film produkuje) a získali řadu citlivých informací, které postupně začali vypouštět ven, aby premiéru filmu zastavili. Když nepomohlo tohle, začali vyhrožovat regulérním teroristickým útokem na kinosály.


Upoutávka na film The Interview.

Jejich počínání se však míjí účinkem a The Interview je jedním z nejočekávanějších snímků tohoto roku. A výsledkem toho je i maximální hodnocení v rámci databáze IMDB.com. Jak moc daleko jsou kvality výsledného snímku vzdálené od hodnocení 10/10, to neuvidíme jen tak. Datum premiéry v českých kinech ještě nebylo stanoveno.

Aplikaci IMDB.com je na tři hlavní platformy a stáhnete jí zde!

Čtěte také

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace Před 20 hodinami

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Klávesnice SwiftKey láká hráče na smajlíky z herní série Halo

Klávesnice SwiftKey láká hráče na smajlíky z herní série Halo

Aplikace 16. 4. 2018

Po rozsáhlém updatu, který rozšířil klávesnici o sdílení lokace, kalendáře a řadu dalších praktických funkcí, přichází Microsoft...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail