Jediné video, které dnes musíte vidět – To nejlepší z webu 7!

Jediné video, které dnes musíte vidět – To nejlepší z webu 7!

16. 12. 2014

Každou minutu je na Youtube nahráno 100 hodin videa. Samozřejmě, velká část z toho je prostě balast, který nemá smysl sledovat. Najdou se ale i výjimky. Nicméně vidět je, to znamená mít dobré kamarády, kteří mají kamarádi… a ti všichni dobrovolně oddělují zrno od plev a to nejzajímavější sdílejí na sociálních sítích tak dlouho, až se to nakonec dostane i k vám.

A nebo tvoří speciální sestřihy, jako třeba Luc Bergeron, který pravidelně vybírá to nejzajímavější, co je na Youtube k vidění. Aktuálně se jedná o jeho video Best of Web 7, jež kombinuje adrenalinové sporty, naprosté šílenosti, při kterých se tají dech, ale i lidskou tvořivost, radost ze života a hromadu dalšího. To všechno podbarvené tanečními rytmy. Jen se koukněte:


Tenhle šestiminutový sestřih se skládá z 233 různých videí! A pokud máte blbou náladu, tohle video je rozhodně to jediné, co musíte dneska vidět. Velké popularitě se těší i předchozí Lucova videa, která mají pravidelně miliony shlédnutí – v tomhle ohledu pak vede Best of Web 4 s více jak 11 miliony přehrání.

Stáhněte si aplikaci Youtube!

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka 20. 4. 2018

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail