Chcete mobil s logem Lamborghini? Připravte si 6 tisíc dolarů!

Chcete mobil s logem Lamborghini? Připravte si 6 tisíc dolarů!

15. 12. 2014

Se jménem Lamborghini se vám jistě spojí luxusní vozy. Někdo z vás si asi vzpomene, že Lamborghini původně vyráběl i traktory (ty dělají dodnes) a pod stejným jménem se prodává i káva, módní doplňky, hodinky nebo oblečení. A také mobily, čímž se dostáváme k jádru naší novinky. Je to právě syn Ferruccia Lamborghini, Tonino, který navrhl nový mobilní telefon 88 Tauri. Ten se může pochlubit prvotřídním provedením, operačním systémem Android a štítkem s cenou 6 tisíc dolarů.


Telefon má pětipalcový displej s rozlišením 1920x1080 pixelů, čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 s taktem 2,3 GHz, 3 GB paměti a 32 GB volného místa na fotky, videa i aplikace. Tím hlavním je ale vzhled, který kombinuje kov i kůži, a pocit exkluzivity – mobilních telefonů bude k dispozici pouze 1947 kusů. Ani o jeden víc.

Magazín Applikace s mobilními rekordy stahujte zde!

88 Tauri však není ani z daleka nejdražším sériově vyráběným telefonem na světě. Tím je Ulysse Nardin Chairman (jednotlivé verze stojí 15 až 50 tisíc dolarů), o kterém píšeme i v novém čísle magazínu Applikace! Pokud chcete zjistit tohle i další zajímavé mobilní rekordy, vyrazte do prodejen T-Mobile, případně si stáhněte časopis v elektronické verzi do mobilu či tabletu.

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail