Zkroťte tablet s novou aplikací od T-Mobile!

Zkroťte tablet s novou aplikací od T-Mobile!

11. 12. 2014

Chcete sobě tablet, ale bojíte se, že jej nebudete umět ovládat? A co když jej chcete koupit svým blízkým, ale trápí vás to samé? Už se bát nemusíte! T-Mobile pro vás totiž připravil novou aplikaci Snadněji, která ovládání tabletu usnadní každému uživateli. 
 
Co hlavního aplikace nabízí? Po nainstalování se vám zobrazí jednoduchý průvodce, v rámci kterého si nastavíte zástupce pro své oblíbené aplikace, kontakty a internetové stránky. Po dokončení průvodce se vám tito zástupci budou zobrazovat na úvodní obrazovce vašeho tabletu. Na domovské stránce dále najdete přesný čas, datum, aktuální stav počasí i to, kdo má dnes zrovna svátek. Velmi příjemná je i další část úvodní obrazovky, která vám zobrazuje náhledy fotografií z vaší sbírky. 

Chcete výhodně tablet? A co internet? Tak klikněte sem!

V záhlaví aplikace najdete informaci o aktuálním stavu baterie, o připojení k internetu, ovládání hlasitosti či jasu na displeji. Poslední položkou jednoduchého menu je pak nastavení, kde si můžete upravit své zástupce i tapetu na ploše. Zkušení uživatelé zde najdou také přístup do systémového nastavení tabletu.
 
Snadněji je tak ideálním odrazovým můstkem do světa mobilních zařízení pro každého, kdo se jim zatím vyhýbal. Aplikace funguje na tabletech s Androidem 4.0 a vyšším. Apku můžete používat na výšku i na šírku bez ohledu na velikost vašeho displeje. 
 
A to nejlepší nakonec - Snadněji je k dispozici zdarma a pro všechny. 

Snadněji stahujte zde!

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Před 15 hodinami

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Před 15 hodinami

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail