Jsou solární panely šik? Telefon vám nabije bunda nebo brašna!

Jsou solární panely šik? Telefon vám nabije bunda nebo brašna!

7. 12. 2014

Když jsme na berlínské výstavě IFA přecházely mezi pavilony, narazili jsme na různé technologické obskurnosti. A jednou z nich byla i brašna Sunnybag se solárními panely, která managerům při chůzi může nabít telefon. Ačkoliv se výrobci snažili, aby taška nevypadala úplně hnusně, pořád byli omezeni tím, že musíte na světlo vystavit velké panely.

Ale možná jenom nerozumíme módě a novým trendům… Jak jinak si vysvětlit, že solární panely přišívá na bundy i renomovaná značka Tommy Hilfiger? Ta představila dva kousky do vašeho šatníku – jednu bundu pro dámy a jednu pro pány. Dámy mají solární panely ve dvou řadách na zádech, pánové mají jednu řadu nataženou přes lopatky.


Panely napájí baterku zabudovanou v přední kapse. Ta by měla být při plné kapacitě schopná nabít dva telefony – ostatně, baterka má také dva USB porty, takže může nabíjet dva telefony zároveň. Za jak dlouho se ale baterka jako taková nabije, to se zatím neví. Co je ale jasné, je cena jedné takové bundy – vyjde vás na 600 dolarů.

Solární brašny Sunnybag pak stojí mezi 200 a 400 Eury. A pokud žijete trochu aktivnější život, k dispozici je i klasický batoh nebo pouzdra na notebook.

Zdroj: vlastní, DigitalTrends.com, Sunnybag.at

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 20 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 20 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail