Podívejte se na Strážce galaxie za 4 Kč. Tohle a další slevy na Google Play!

Podívejte se na Strážce galaxie za 4 Kč. Tohle a další slevy na Google Play!

6. 12. 2014

Pokud chcete začít s legálním sledováním filmů na TV, tabletu či mobilu, mohou vám v tom pomoci Filmy Google. Přes obchod Play už si totiž nekoupíte jenom aplikace nebo knížky. Kromě hudby totiž nabízí i filmy. Jejich pořízení se liší podle studia i pravidel, nicméně v nabídce Disney najdete filmy doopravdy za hubičku. Strážci galaxie nebo Zloba, dvě novinky, které kina opustily teprve nedávno, si můžete půjčit za 4 koruny. A za nějakých 17 korun si je koupíte napořád.

Celé to má ale dva háčky. Možná tři, pokud vezmeme v potaz i teorii, že se při zadávání produktů do katalogu někdo uklikl a popletl si Kč a Eura… Každopádně, většina filmů s touto výhodnou cenou nemá české titulky – to za prvé. No a za druhé, představa Googlu o HD videu je trochu někde jinde. Za své peníze (a to nejen za 17 korun, ale i třeba za stovku) dostanete filmy v maximálním rozlišení 480p (na PC, na tabletech a mobilech by mělo být rozlišení vyšší, ale výsledek stejně není moc přesvědčivý).

Nabídka filmů od Disney čítá pár tuctů kusů. Od aktuálních novinek až po staré kousky. Filmoví fajnšmekři tam mnoho kvality nenajdou, ale o tom si rozhodněte sami – filmy jsou k zakoupení zde!

Zdroj: František Fuka

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail