Vyšlo nové digitální Menu. Tentokrát s dirigentem The Tap Tap!

Vyšlo nové digitální Menu. Tentokrát s dirigentem The Tap Tap!

2. 12. 2014

Odskočte si na chvilku od zběsilých vánočních nákupů, pečení cukroví a vyrábění ozdob z novin a klovatiny a ponořte se do dalšího vydání naší digitální zákaznické brožury. Ani prosincové vydání digitálního Menu vás určitě nezklame, nastřádali jsme pro vás totiž pěknou řádku zajímavého čtení. 

 
S lehkostí sněhové vločky se do vašich tabletů opět snese hromada zajímavostí. Hostem čísla totiž je Šimon Ornest, který pod svou dirigentskou taktovkou drží oblíbenou kapelu The Tap Tap a vede i několik charitativních projektů, jež vás svým pojetím zcela jistě překvapí. Šimon vám doporučí i pár aplikací, které kápnou do noty obzvlášť všem hudebním fajnšmekrům a laikům umožní super začátečnické muzicírování.

Ve 13. Applikacích jsme dělali rozhovor s The Tap Tap. Podívejte se!

Připravili jsme si pro vás i velkou vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát tolik cen, že se vám z toho zamotá hlava. Vánoční závod čeká už jen na vás, tak mrkněte na pravidla, ať vás nějaká z výher náhodou nemine! Kdo si ještě stále láme hlavu s dárky pod stromeček, pro toho máme nachystáno několik tajných tipů. Dobře, nejsou tak moc tajné. Jsou to chytrá zařízení, jak asi sami tušíte. Vánoční prověrkovou recenzí si prošel třeba nadupaný Samsung Galaxy Note 4, který by si své čestné místo pod stromkem určitě zasloužil. 
 
Tak a zkuste říct, že prosincové vydání není nacpané jak břicha rodinných příslušníků po vánoční večeři. Jak už jste zvyklí, i tentokrát je obsah v interaktivním kabátku a hýbá se víc než mechanický betlém. Tak jsme si zavtipkovali a teď už se pustíme do čtení.

Nové Menu stahujte zde!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 15 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 15 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail