T-Mobile rozjíždí Vánoční závod. První interaktivní reklamu v Česku!

T-Mobile rozjíždí Vánoční závod. První interaktivní reklamu v Česku!

1. 12. 2014

Vánoce jsou tady. Tedy, na Štědrý večer si musíme ještě čtyři týdny počkat, ale regály obchodů i televizi Vánoce již vzaly útokem. Sérii tématických reklam spustil i T-Mobile. Ivan Trojan se v nich vrací jako učitel tělocviku, přičemž tentokrát s ním a jeho třídou vyrazíte na hory. Nejde jenom ale o precizní herectví a povedený humor, ale jako vůbec první televizní reklama v Česku je totiž ta od T-Mobile interkativní!

Aplikaci Vánoční závod pro Android stahujte zde!

Pokud máte mobilní aplikaci Vánoční závod a jste zákazníky T-Mobile, můžete se zapojit do soutěže o hromadu věcných cen. Při sledování reklamy stačí mít spuštěnou právě tuhle apku a Ivan Trojan vám zavolá. Během hovoru vám rychle nastíní pravidla a vy si s ním pak můžete zaběžkovat. Napodobováním odrážení hůlkami musíte s Radimem držet tempo. A ti nejlepší, co budou Radimovi nejblíže, dokonce něco vyhrají.

 
Aplikace je již k dispozici pro Android. Pokud máte zařízení s iOS, můžete svoje telefonní číslo zadat do tohoto webového formuláře. Hned jak se Vánoční závod v App Store objeví, dostanete o tom od Radka echo! A co je na tom nejlepší? Abyste mohli soutěžit, nemusíte neustále koukat na televizi, reklamu si můžete pustit třeba i na Youtube!

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Před 10 hodinami

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail