Soutěžili v blbosti a vyvinuli zvracecí aplikaci pro chytré brýle Google Glass

Soutěžili v blbosti a vyvinuli zvracecí aplikaci pro chytré brýle Google Glass

18. 11. 2014

Hackathony jsou non-stop akce, kde se v časovém limitu vytvoří něco zajímavého a originálního. Světlo světa mohou spatřit nové počítačové hry, mobilní aplikace nebo chytrá udělátka. Jejich autoři v podstatě nespí a pod vlivem energetických nápojů se ze sebe snaží dostat to nejlepší. A geniální nápady častou najdou dalšího využití.

 
Nicméně hackathon jménem Stupid Shit No One Needs & Terrible Ideas je přesným opakem. Akce volně přeložená jako Blbosti, které nikdo nepotřebuje & hrozné nápady se snaží z účastníků vymáčknout to nejhorší – úplně největší blbost, která je zrovna napadne. A jednou z nich jsou Google Glass, které vás donutí zvracet. 
 

Abyste pochopili, chytré brýle Google Glass jsou výstřelkem moderních technologií a mohou svým nositelům značně usnadnit život. Na drobném displeji vám poskytnou důležité informace, takže ani nemusíte z kapsy vytahovat svůj mobilní telefon. Nicméně, i něco tak chytrého, může fungovat hrozně hloupě. 
 
Díky službě Google Glass Vomit vám totiž brýle okamžitě ukážou něco hrozně odpudivého, z čeho se vám může zvednout žaludek. Stačí jenom nahlas pronést příkaz „OK Glass, vomit“ a oběd si může prodrat cestu zpátky na váš pracovní stůl... Tahle aplikace naprosto splňuje zadání celého hackathonu. Další projekty najdete zde.

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 3 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 4 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail