Populární hříčka Two Dots konečně dorazila na Android!

Populární hříčka Two Dots konečně dorazila na Android!

16. 11. 2014

Logická hříčka Dots je s naším pořadem svým způsobem spojená. Nejenže patřila mezi pár prvních her, které jsme v pořadu ukázali, ale vlastně stála i u myšlenky pořad o aplikacích a mobilních hrách dělat. A navíc se setkala i u našich diváků s velkým ohlasem.

Není se čemu divit, geniálně jednoduchý koncept spojování teček dokáže pochopit každý, ale ovládnout všechny herní mechanizmy, myslet tahy dopředu a správně využívat powerupy, to chtělo prostě mistra. Přitom hra byla původně vyvinuta jenom jako demonstrace možností dotykového ovládání v rámci iOS.

Před několika měsíci pak vyšlo pokračování, nicméně Androidisti si museli ještě chvíli počkat. Pokračování s názvem Two Dots pak celý herní koncept posouvá ještě dál. Základ, tedy spojování teček prstem, je pořád stejný. Nicméně, některé tečky na herní ploše jsou třeba zamrzlé a vy je nejdřív musíte z ledu vysekat.

Tečky si navíc nechaly narůst vlasy a kníra a získaly osobnost. Společně pak cestují světem a vy jim musíte pomoci, aby se dostaly dál. Two Dots jsou stále zdarma, ale pracují s mikrotransakcemi. Hra je nyní k dispozici na Android a iOS.

Hru Two Dots stahujte zde!

Čtěte také

V Duolingu se můžete učit klingonštinu, ale zatím jen na webu

V Duolingu se můžete učit klingonštinu, ale zatím jen na webu

Aplikace Před 17 hodinami

Po dlouhém betatestování se nabídka jazykových kurzů na Duolingu rozrostla o klingonštinu. Jazyk mimozemské rasy ze Star Treku vytvořený...

Velký update klávesnice SwiftKey! Gify, sdílení kalendáře a mnohem víc…

Velký update klávesnice SwiftKey! Gify, sdílení kalendáře a mnohem víc…

Aplikace 17. 3. 2018

Od té doby, co Microsoft pohltil tým stojící za klávesnicí SwiftKey, se toho moc nedělo. Žádné velké updaty, žádné velké...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail