Do kin přilétá ambiciózní sci-fi Interstellar. Zahrajte si hru podle filmu!

Do kin přilétá ambiciózní sci-fi Interstellar. Zahrajte si hru podle filmu!

6. 11. 2014

V Interstellar proletíme černou dírou.
 

Na co režisér Christopher Nolan sáhl, to se mu povedlo. Jeho filmy chválí kritici, diváci i producenti, kterým vydělávají stovky milionů dolarů. Ostatně, ve filmografii najdeme Memento, Dokonalý trik, Temného rytíře nebo Počátek. Nejnovější Interstellar, který dnes přichází do českých kin, je tak bez debat jednou z nejočekávanějších filmových premiér letošního roku. Že se na plátně bude dít něco velkého, to upoutávky slibují téměř rok.


Sesbírat podstatné informace, pokud možno nenabourat a proletět černou dírou - to je Interstellar.
 

Interstellar bude vyprávět příběh vědce a astronauta Coopera, jenž se musí vydat do hlubin vesmíru, aby našel nový domov pro lidstvo. Jak ostatně napovídá jedna citace z filmu, „lidé se narodili na Zemi, ale nikdy tady neměli umřít.“ Chceme se vyhnout jakýmkoliv podrobnostem či vyzrazením, ostatně i my sami se chceme nechat překvapit až v kině, proto se o ději rozepisovat více nebudeme. Faktem ale je, že společně s filmem vyšla i mobilní hra Interstellar.


V ní se stanete pilotem vesmírného plavidla, jež má za úkol prozkoumávat solární systémy, sbírat informace o planetách a prolétat černými dírami... Aplikace navíc slibuje realistickou fyziku, kdy musíte počítat s gravitací vesmírných těles, případně je využívat ke gravitačnímu zrychlení. Ostatně i palivo a solární energie ubývá s každým zbytečným manévrem. Za nasbírané body pak můžete svojí loď vylepšovat – rozšiřovat palivové nádrže, zlepšovat predikci letové dráhy apod.
 

Planetární systémy si můžete vytvořit i svoje vlastní. Případně prozkoumáte ty, co vytvořili ostatní hráči.


A to je jenom půlka zábavy. V rámci hry totiž můžete tvořit vlastní solární systémy. Hvězdy, které obíhají planety, jež zase obíhají měsíce... Možnosti úprav jsou velmi pestré a žádná další soustava nebude vypadat stejně jako ta předchozí. A právě tenhle váš výtvor pak mohou prozkoumávat ostatní hráči, stejně jako vy můžete prolétat jejich výtvory. Interstellar je k dispozici zcela zdarma a to na Androidu a iOS, případně si jí můžete užít ve svém prohlížečí.

Interstellar najdete zde!

Čtěte také

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hra 20. 3. 2018

U několika her v nabídce Google Play, přesněji u šesti titulů od předních vydavatelů, se objevilo vedle Instalovat nové tlačítko...

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

Hra 20. 3. 2018

Po dlouhém testování v Číně a kratičkém, dvoudenním testu v Kanadě si může konečně PlayerUnknown’s Battlegrounds alias...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail