Listopadový díl digitální brožury Menu letí do vašich tabletů!

Listopadový díl digitální brožury Menu letí do vašich tabletů!

31. 10. 2014

Tentokrát vám elektronický magazín Menu představí slečnu Veroniku, kterou jste zvyklí vídat na všech našich materiálech. Veronika ale není jen tváří firmy T-Mobile. Tváří má totiž hned několik a i nás samotné překvapilo, čemu všemu se dokáže najednou věnovat. Ale co vám budeme povídat, však se o tom přesvědčíte sami. Verča vám rovnou doporučí i pár aplikací, které ocení ti z vás, co neví, kde jim hlava stojí, a jsou stále v jednom kole.

No a když jsme tak u těch kol, tak se v magazínu dočtete i o nové službě, která se týká koloběhu života. Přesněji tedy koloběhu života chytrých zařízení. Jmenuje se FRESH a díky ní můžete mít zbrusu nový telefon kliďánečko každý rok! Tak si nezapomeňte počíst, jak se k této nové vychytávce dostanete. (Nápověda: Velice snadno.)

Ne že bychom chtěli strašit s Vánocemi, ale výzdoby v obchoďácích nelžou a svátky klidu a míru se neodvratně blíží. A protože štěstí přeje připraveným, T-Mobile přichystal pro své zákazníky spoustu slev na chytrá zařízení, které se mohou stát krásným dárkem pro vaše blízké. Abychom vám usnadnili rozhodování, najdete v brožuře rovnou i recenze na některá z nich. Proklepli jsme si například Samsung Galaxy Alpha a samozřejmě i nový iPhone 6.

Menu pro tablety stahujte zde!

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka 20. 4. 2018

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail