Aplikace natočí celý váš život

Aplikace natočí celý váš život

30. 1. 2014

Možná to děláte podobně jako my. Když jedeme na dovolenou, pomocí telefonu nebo fotoaparátu z každého zajímavého místa natočíme pět vteřin dlouhý záznam. Po návratu pak všechna krátká videa naskládáme za sebe v nějakém střihačském programu, dodáme hudební podkres a máme parádní vzpomínku. Video je pro naší paměť lépší než fotky.

Zkuste taky 1 Second Everyday!

Podobně uvažoval i Cesar Kuriyama, který přišel s aplikací One Second Everyday. S jeho appkou totiž stačí natočit jedno video denně a appka sama je naskládá za sebe. Můžete si tak udělat sestřih toho, co jste dělali minulý měsíc nebo uplynulý rok. Užívání appky je přitom velmi jednoduché a díky přehlednému řazení videí hned víte, jaký den jste vynechali.
 
Aplikace jako taková vás také upozorní, že jste ještě ten den žádné video nenatočili. Při spojením s vaším Google+ účtem pak dokáže všechna videa nahrát na váš Google Disk, abyste měli jistotu, že o ně nepřijdete. Jednoduchá myšlenka 1 Second Everyday si záskala řadu fanoušků a jejich počet neustále roste.
 
Vývoj 1 Second Everyday si ostatně zaplatili sami její uživatelé. Kuriyama na něj vybral peníze přes službu Kickstarter, kde mu dobrovolníci poslali přes padesát tisíc dolarů.

Čtěte také

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Vychytávka 14. 3. 2018

Kromě hodinek Versa představil Fitbit také nový chytrý náramek s názvem Ace. Vypadá jako Alta, akorát je o něco menší, barevnější...

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

IoT Vychytávka 13. 3. 2018

Konkurence Apple Watch? To by se dalo prohlásit o hodinkách Fitbit Ionic, ale nové Fitbit Versa cílí spíše na méně náročné zákazníky....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail