Příšerky nám opět ukážou hloupé způsoby umírání. Tentokrát při sportu!

Příšerky nám opět ukážou hloupé způsoby umírání. Tentokrát při sportu!

28. 10. 2014

Dumb Ways to Die (česky Hloupé způsoby, jak umřít) je video, které vtipně upozorňuje občany, aby dávali pozor v metru a nenechali se srazit projíždějícím vlakem. Z videoklipu se stal fenomén, který nejenže vidělo přes 90 milionů lidí, ale podle statistik příšerky pomohly snížit počet úrazů na stanicích metra v Melbourne o 30 procent!

Původní hru Dumb Ways to Die stahujte zde!

Podle této úspěšné kampaně pak také vznikla jednoduchá mobilní hříčka, v níž musíte zachránit 21 postaviček před hloupým úmrtím. Jednotlivé úkony jsou jednoduché, ale řetězí se rychle za sebou. A čím déle hrajete, tím musíte mít rychlejší postřeh. Mobilní hru Dumb Ways to Die jsme ostatně doporučovali v 16. Applikacích. Jen se koukněte!


Upoutávka na novou hru, která vyjde v listopadu.

Autoři projektu nyní oznámili, že se příšerky opět vrátí v Dumb Ways to Die 2: The Games. Tentokrát chtějí upozornit na nebezpečí, která hrozí při sportování. Mobilní hra by se měla objevit v listopadu. K dispozici je zatím jenom krátká upoutávka, jejíž poselství je zcela jasné: Pokud jste na atletických závodech, nestůjte v místě dopadu oštěpu nebo vrženého kladiva.

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Včera

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Včera

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail