Aplikace LUXY se zaměřuje na seznamování krásných a bohatých

Aplikace LUXY se zaměřuje na seznamování krásných a bohatých

19. 10. 2014

Líbí/nelíbí? Stačí jenom táhnout do strany a je jasno.

Není tomu tak dávno, co jsme psali o Facebooku pro bohaté. Speciální sociální síť, kde vás nebude nikdo rušit, vás vyjde na 180 tisíc korun na vstupních poplatcích. Dalších 60 tisíc pak musíte platit ročně, abyste se na síti udrželi. Aplikace LUXY je pak takovým Tinderem pro bohaté. Jedná se o seznamku, která vychází z konceptu populární aplikace Tinder. Prostě se přihlásíte, nastavíte si, koho chcete poznat, a pak už jenom listujete, přičemž dáváte líbí/nelíbí.

Tyhle výsledky přitom nevidí nikdo další, aplikace ale pozná, když o sebe dva uživatelé projeví zájem a v ten okamžik je spojí - mohou si začít psát. Tinder využívá dat z Facebooku, takže se můžete podívat, jaké stránky se vám líbí a jaké máte společné zájmy. LUXY tenhle koncept ale posouvá dál – máte na výběr sto nejlepších světových značek a musíte si vybrat ty, které máte nejradši. Vystihuje vás Bentley nebo Audi? Louis Vuitton nebo Armani?

S ostatními také můžete sdílet okamžiky ze svého pohodového života – fotky z luxusních dovolených, nově nakoupené sporťáky, vysoké účty za exkluzivní láhve šampaňského… LUXY je k dispozici zdarma pro Android a iOS. Registrace probíhá přes Facebook, přičemž při vstupu do aplikace vyberete, jak vysoký máte příjem, jaké jsou vaše oblíbené značky a jaké máte koníčky.

Aplikaci LUXY stahujte na oficiálních stránkách!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 20 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 20 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail