TikTok testuje aplikaci pro televize s Android TV

TikTok testuje aplikaci pro televize s Android TV

Aplikace 4. 2. 2021

Na Google Play se krátce objevila verze aplikace TikTok pro chytré televize na bázi Android TV. Možnosti instalace byly omezené jen na pár zemí. Zdá se tedy, že TikTok aplikaci zatím jen testuje.

A co TikTok pro televizní obrazovky vlastně umí? Moc toho není. Po spuštění se objeví feed s výběrem videí, které se ovšem přehrávají na malém výseku uprostřed televize. TikTok zůstává i nadále především aplikací mobilní. Volný prostor je věnován doplňujícím informacím, jako je jméno autora, titulek, počet komentářů a lajků, a použitý soundtrack.

Obrázky z aplikace prozrazují, že komentáře a profily lze rozkliknout. Kromě hlavního feedu s výběrem videí jsou k dispozici také tematické kategorie.

TikTok aplikaci pro televize nijak nekomentoval, takže není jasné, kdy bude zpřístupněna všem zájemcům, ani jestli jsou v přípravě i verze pro další televizní operační systémy. V minulosti TikTok vyrobil aplikaci pro Amazon Fire TV a pro televize značky Samsung.

GALERIE

Čtěte také

Aplikace Najít vás upozorní, že jste sledováni

Aplikace Najít vás upozorní, že jste sledováni

Aplikace 5. 3. 2021

Aplikace Najít od Applu slouží nejen k lokalizaci ztraceného mobilu nebo sluchátek, ale můžete ji využít také ke sdílení vlastní...

Samsung a Mastercard vyvíjejí platební kartu se čtečkou otisků

Samsung a Mastercard vyvíjejí platební kartu se čtečkou otisků

Různé 5. 3. 2021

Platební karta se zabudovanou čtečkou otisků prstů není žádnou novinkou, Mastercard jednu takovou představil už v roce 2017 (na fotce)....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail