Sleevnote je stylový hudební přehrávač s obřím displejem

Sleevnote je stylový hudební přehrávač s obřím displejem

Vychytávka 12. 11. 2020

Ten pocit, když si koupíte nové cédéčko, vložíte jej do přehrávače a zatímco se ozývají první tóny, listujete bookletem… Tak ten už je pro většinu z nás dávnou vzpomínkou. V době, kdy se hudba především streamuje, se role bookletů a vůbec obalů hudebních alb upozadila.

Hudebníku Tomu Vekovi to přišlo líto, a tak vymyslel nový přehrávač s opravdu velkým displejem, na kterém si můžete listovat aspoň digitalizovaným bookletem. Přehrávač Sleevenote má 7,5palcový čtvercový displej, takže nepočítejte s tím, že byste ho nacpali do kapsy. Sleevenote je určen pro poslech hudby v pohodlí domova.

Uvnitř byste našli 250gigový disk pro uložení hudby ve formátech MP3, AAC, FLAC, AIF, WAV a dalších. Podporovány jsou také služby Apple Music, Spotify a Bandcamp. O kvalitní reprodukci se pak stará zesilovač Wolfson Class-W a DAC Cirrus HQ (24bit/96k hi-res audio). Baterie vydrží celý den.Sleevenote si můžete předobjednat na crowdfundingovém portálu IndieGoGo, ale zatím se mu moc nedaří. Ze stanoveného cíle skoro 500 tisíc liber vybral během několika dní jen 4 tisíce. Průvodní video prokázalo projektu spíše medvědí službu, prototyp se nehezky trhá a mnoho lidí zaskočily i rozměry, zejména tloušťka zařízení a široké rámy.

Čtěte také

Poco M3 láká na velký displej a baterii s bezkonkurenční kapacitou

Poco M3 láká na velký displej a baterii s bezkonkurenční kapacitou

Různé Vychytávka Před 20 hodinami

Mobil Poco M3 se sice představí až zítra, ale už dnes je oficiální Twitter účet výrobce plný indicií, které napovídají, jaké parametry...

Caviar „vylepšil“ iPhone 12 Pro o zlaté přesýpací hodiny

Caviar „vylepšil“ iPhone 12 Pro o zlaté přesýpací hodiny

Různé Před 20 hodinami

Společnost Caviar, které se specializuje na luxusní úpravy mobilních telefonů, představila speciální verzi iPhonu 12 Pro vytvořenou ku...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail