Sleevnote je stylový hudební přehrávač s obřím displejem

Sleevnote je stylový hudební přehrávač s obřím displejem

Vychytávka 12. 11. 2020

Ten pocit, když si koupíte nové cédéčko, vložíte jej do přehrávače a zatímco se ozývají první tóny, listujete bookletem… Tak ten už je pro většinu z nás dávnou vzpomínkou. V době, kdy se hudba především streamuje, se role bookletů a vůbec obalů hudebních alb upozadila.

Hudebníku Tomu Vekovi to přišlo líto, a tak vymyslel nový přehrávač s opravdu velkým displejem, na kterém si můžete listovat aspoň digitalizovaným bookletem. Přehrávač Sleevenote má 7,5palcový čtvercový displej, takže nepočítejte s tím, že byste ho nacpali do kapsy. Sleevenote je určen pro poslech hudby v pohodlí domova.

Uvnitř byste našli 250gigový disk pro uložení hudby ve formátech MP3, AAC, FLAC, AIF, WAV a dalších. Podporovány jsou také služby Apple Music, Spotify a Bandcamp. O kvalitní reprodukci se pak stará zesilovač Wolfson Class-W a DAC Cirrus HQ (24bit/96k hi-res audio). Baterie vydrží celý den.Sleevenote si můžete předobjednat na crowdfundingovém portálu IndieGoGo, ale zatím se mu moc nedaří. Ze stanoveného cíle skoro 500 tisíc liber vybral během několika dní jen 4 tisíce. Průvodní video prokázalo projektu spíše medvědí službu, prototyp se nehezky trhá a mnoho lidí zaskočily i rozměry, zejména tloušťka zařízení a široké rámy.

Čtěte také

Android 12 dokáže zmenšit velikost nepoužívaných aplikací

Android 12 dokáže zmenšit velikost nepoužívaných aplikací

Různé Včera

Zatímco mnoho majitelů telefonů s Androidem stále čeká na aktualizaci s 11. verzí operačního systému, na internetu už se objevují...

Huawei AppGallery v novém. Redesign připomíná App Store

Huawei AppGallery v novém. Redesign připomíná App Store

Aplikace Včera

Společnost Huawei představila redesign svého obchodu s aplikacemi, který na nových telefonech této značky nahradil Google Play. Namísto...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail