Vlastní ikonky na iPhonu? S apkou Launch Center Pro žádný problém!

Vlastní ikonky na iPhonu? S apkou Launch Center Pro žádný problém!

Aplikace 20. 10. 2020

Majitelé iPhonů dostali konečně možnost nahradit ikonky aplikací! Dosud pro tento účelu využívali aplikaci Zkratky Siri od Applu. Prostě si vytvořili „zkratku“ pro spuštění konkrétní aplikace a dali jí podobu ikonky s vlastním obrázkem. Výsledek je možná efektní, ale dost neefektivní. Všechny apky s vlastní ikonkou totiž spouštíte přes prostředníka, což trvá déle, a navíc při spuštění problikne rozhraní aplikace Zkratky.

Launch Center Pro přináší mnohem elegantnější řešení. Ke spuštění aplikací využívá odkazy „web clips“, apka se tak spustí napřímo, a nikoliv přes prostředníka. Přímo v Launch Center Pro si můžete ikonky aplikací vytvářet, k dispozici jsou tisíce glyfů (znaky a obrázky) a smajlíků. V editoru pak můžete měnit barvy, průhlednost, velikost a další parametry obrázků. Nechybí anii možnost nahrání obrázků vlastních, a to dokonce i hromadně.Nastavení jednotlivých ikonek ale musíte provést ručně. Jak na to, ukazuje video návod krok za krokem. Zkušení uživatelé iOS by s tím neměli mít problém.

Aplikace Launch Center Pro je zdarma, ovšem funkce úpravy ikonek vyžaduje předplatné (429 Kč ročně nebo jednorázový poplatek 899 Kč za doživotní přístup). V nabídce byl i jednorázový poplatek 139 Kč za vlastní ikonky, ale vývojáři tuto možnost odstranili.  

Apku Launch Center Pro si můžete stáhnout zde

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Poco M3 láká na velký displej a baterii s bezkonkurenční kapacitou

Poco M3 láká na velký displej a baterii s bezkonkurenční kapacitou

Různé Vychytávka Před 20 hodinami

Mobil Poco M3 se sice představí až zítra, ale už dnes je oficiální Twitter účet výrobce plný indicií, které napovídají, jaké parametry...

Caviar „vylepšil“ iPhone 12 Pro o zlaté přesýpací hodiny

Caviar „vylepšil“ iPhone 12 Pro o zlaté přesýpací hodiny

Různé Před 21 hodinami

Společnost Caviar, které se specializuje na luxusní úpravy mobilních telefonů, představila speciální verzi iPhonu 12 Pro vytvořenou ku...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail