Tisková konference Applu už zítra. Co můžeme čekat?

Tisková konference Applu už zítra. Co můžeme čekat?

Různé 12. 10. 2020

Očekávaná tiskovka Applu proběhne 13. října v 19:00 našeho času. Akci můžete sledovat online na YouTube nebo třeba na stránkách Applu.


Co nového Apple představí?

Největším lákadlem jsou samozřejmě nové iPhony. Těšit se můžeme na představení čtyř nových telefonů v čele s iPhonem 12. Základní model s 6,1palcovou obrazovkou a dvojicí kamer na zadní straně bude podle analytika Ming-Chi Kua bestsellerem s očekávaným 40% podílem ze všech prodejů u nových iPhonů. Zbylých 60 % si mezi sebou rozdělí rovným dílem iPhone 12 mini (s displejem o uhlopříčce 5,4 palce), iPhone 12 Pro (6,1 palce, tři kamery) a iPhone 12 Pro Max (6,7 palce, tři kamery). Pokud jde o ceny, předpokládá se, že nejlevnější iPhone 12 mini bude stát 699 dolarů (18 999 Kč) a iPhone 12 o stovku víc (22 tisíc korun). Model Pro koupíte za 999 dolarů a Pro Max za 1099 dolarů.

Vzhledem ke spekulacím a odstranění repráků od konkurečních značek z Apple Store bychom měli být také svědky premiéry menší verze chytrého reproduktoru HomePod, který by měl stát 100 dolarů (2 999 Kč).


Co Apple nepředstaví?

Spekulovaná studiová sluchátka AirPods Studio a trackovací přívěsek AirTag byly údajně odloženy na březnovou tiskovku.

GALERIE

Čtěte také

Někdejší konkurent aplikace Foursquare hlásí návrat

Někdejší konkurent aplikace Foursquare hlásí návrat

Aplikace Včera

Pamatujete si na aplikaci Gowalla? V období zhruba před 10 lety byla považována za vážného konkurenta tehdy populární apky Foursquare....

Skapp je hra pro PlayStation 4, co se ovládá mobilem

Skapp je hra pro PlayStation 4, co se ovládá mobilem

Hra Včera

To bude rozmlácených mobilů – první myšlenka, co nás napadla po zhlédnutí traileru ke hře Skapp. Je sice určena pro konzoli...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail