Nová sluchátka od Applu vám pěkně provětrají peněženku

Nová sluchátka od Applu vám pěkně provětrají peněženku

Vychytávka 10. 10. 2020

O tom, že Apple pracuje na sluchátkách přes hlavu, se mluví už několik měsíců. Díky různým insiderům máme dokonce k dispozici cenovku a popis, na jehož základě byla vymodelována přibližná podoba (viz galerie).

Pokud jsou uniklé informace pravdivé, tak bychom se měli dočkat dvou modelů sluchátek AirPods Studio. Lišit se mají designem, respektive použitými materiály. Prémiový model s kovovými prvky a kůží by měl stát 600 dolarů (16 599 Kč s daní), levnější model z lacinějších materiálů pak 350 dolarů (9 559 Kč s daní). Levnější varianta nabídne „sportovní“ design a výměnné prodyšné polštářky, které má na místě držet magnet.

Oba modely sluchátek jsou bezdrátové, ovšem mají i USB-C port pro připojení přes kabel a nabíjení. Zajímavostí je, že chybí označení pravého a levého sluchátka. Sluchátka sama poznají, jak je máte nasazeny, a tomu přizpůsobí přehrávání. Nikoho pak nepřekvapí technologie aktivního potlačení hluku, kterou mají i AirPody Pro.

Podle analytika Jona Prossera sluchátka nakonec nebudou představena na říjnové tiskovce. Premiéra se posunula na březen 2021 a to platí i pro AirTags. Čili na říjnové akci uvidíme jen iPhony a reprák HomePod mini.
 

GALERIE

Čtěte také

Někdejší konkurent aplikace Foursquare hlásí návrat

Někdejší konkurent aplikace Foursquare hlásí návrat

Aplikace Včera

Pamatujete si na aplikaci Gowalla? V období zhruba před 10 lety byla považována za vážného konkurenta tehdy populární apky Foursquare....

Skapp je hra pro PlayStation 4, co se ovládá mobilem

Skapp je hra pro PlayStation 4, co se ovládá mobilem

Hra Včera

To bude rozmlácených mobilů – první myšlenka, co nás napadla po zhlédnutí traileru ke hře Skapp. Je sice určena pro konzoli...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail