Předplatné her a aplikací Google Play Pass je v Česku!

Předplatné her a aplikací Google Play Pass je v Česku!

Hra Aplikace 1. 10. 2020

Apple má Apple Arcade, Google zase Google Play Pass. Základní myšlenka je stejná: za měsíční předplatné 139 Kč získáte přístup ke katalogu prémiových aplikací. Jednotlivé parametry se ale liší.

Zatímco Apple najal vývojáře, aby pro Arcade vytvořili exkluzívní hry, Google vyzobal zajímavé hry a aplikace z existující nabídky aplikačního obchodu. V katalogu najdete přes 500 aplikací a her, zpravidla jde o placené hry a „prémiové“ verze aplikací, které nabízejí funkce navíc a nejsou zamořeny reklamou. Namátkou pár titulů: Framed, Terraria, Star Wars: KotOR, Monument Valley, Moon+ Reader Pro, Cross DJ Pro, VivaVideo Pro. Kompletní seznam 538 her a aplikací najdete zde. Sami tak můžete posoudit, zda se vám služba vyplatí.Předplatné si můžete aktivovat z hlavního menu Google Play. Teda aspoň teoreticky. Google vypouští novinku postupně, takže někteří uživatelé Google Play Pass v Obchodě Play ještě nevidí. Pokud si předplatíte službu na rok, zaplatíte jen 849 Kč (u Applu žádnou roční slevu nemáte).

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Někdejší konkurent aplikace Foursquare hlásí návrat

Někdejší konkurent aplikace Foursquare hlásí návrat

Aplikace Včera

Pamatujete si na aplikaci Gowalla? V období zhruba před 10 lety byla považována za vážného konkurenta tehdy populární apky Foursquare....

Skapp je hra pro PlayStation 4, co se ovládá mobilem

Skapp je hra pro PlayStation 4, co se ovládá mobilem

Hra Včera

To bude rozmlácených mobilů – první myšlenka, co nás napadla po zhlédnutí traileru ke hře Skapp. Je sice určena pro konzoli...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail