Hra Harry Potter: Puzzles and Spells konečně vychází

Hra Harry Potter: Puzzles and Spells konečně vychází

Hra 24. 9. 2020

Na Google Play a App Store se konečně objevil očekávaný spoj-3 puzzle ze světa Harryho Pottera. Je Harry Potter: Puzzles and Spells skutečně pouhý Candy Crush s kouzly?

Zpočátku se to tak může skutečně zdát. Spojujete barevné kamínky a když se vám povede dát dohromady více než tři kousky stejné barvy, získáte power-up. Bombu, která vyhodí do povětří kus herního pole, nebo třeba blesk, co vymaže celou řadu. Nic co bychom neviděli v jiných hrách tohoto žánru. Jednotlivé power-upy se dají také kombinovat, čímž dosáhnete mnohem většího účinku. Ale i to už je ve spoj-3 hrách standardem.

Je tedy v Harry Potter: Puzzles and Spells něco nového a neokoukaného? Ano, kouzla! V některých levelech jsou vedle kamenů rozmístěny křišťálové koule a když se vám podaří eliminovat určitý počet, provedete kouzlo. Wingardium leviosa okryje plochu herního pole zakrytou peřím, kouzlo alhomora odemkne truhlici s pokladem a tak dále.Postupem hrou se odemykají kouzla nová. Zároveň sledujete cestu malého čaroděje ze světa mudlů do říše kouzel. Ve hře sice vystupují postavy známé z knih a filmů, ovšem hráči si vytvářejí vlastního avatara. Můžete si dokonce zvolit i hůlku!

Harry Potter: Puzzles and Spells je poctivý spoj-3 puzzle, na kterém si dala Zynga opravdu záležet. Taky aby ne, když na hře dělala tak dlouho!

Harry Potter: Puzzles and Spells si můžete stáhnout zde.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Někdejší konkurent aplikace Foursquare hlásí návrat

Někdejší konkurent aplikace Foursquare hlásí návrat

Aplikace Včera

Pamatujete si na aplikaci Gowalla? V období zhruba před 10 lety byla považována za vážného konkurenta tehdy populární apky Foursquare....

Skapp je hra pro PlayStation 4, co se ovládá mobilem

Skapp je hra pro PlayStation 4, co se ovládá mobilem

Hra Včera

To bude rozmlácených mobilů – první myšlenka, co nás napadla po zhlédnutí traileru ke hře Skapp. Je sice určena pro konzoli...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail