Microsoft zveřejnil počet předplatitelů služby Xbox Game Pass

Microsoft zveřejnil počet předplatitelů služby Xbox Game Pass

Aplikace 22. 9. 2020

Ve včerejším oznámení akvizice společnosti ZeniMax, jejíž součástí je i vydavatel Bethesda, Microsoftem se objevila zajímavá informace, kterou mnozí na první pohled přehlédli. Microsoft v tiskové zprávě prozradil, kolik lidí si předplácí službu Xbox Game Pass. Aktuálně je to 15 milionů hráčů.

Ačkoliv má v názvu „Xbox“, herní předplatné Game Pass můžete využívat i na PC a díky technologii xCloud také na mobilu. Xbox Game Pass nabízí za měsíční předplatné přístup k rozsáhlému katalogu her. Hry si můžete stahovat nebo streamovat do mobilu – k tomu je ovšem potřeba varianta Xbox Game Pass Ultimate za 339 Kč měsíčně (první měsíc máte za 25,90 Kč).

Aktuálně je v Game Passu 247 her, ovšem Microsoft neustále knihovnu rozšiřuje. Brzy by se měly objevit v nabídce také tituly od Bethesdy a jejích vývojářských studií. Před Vánoci získají předplatitelé rovněž přístup ke knihovně EA Play. 

Xbox Game Pass si můžete stáhnout zde.
Věděli jste, že nákupy v Microsoft Store a Xbox Store je možné hradit platbou přes operátora? Platí to i pro předplatné Xbox Game Pass. Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Někdejší konkurent aplikace Foursquare hlásí návrat

Někdejší konkurent aplikace Foursquare hlásí návrat

Aplikace Včera

Pamatujete si na aplikaci Gowalla? V období zhruba před 10 lety byla považována za vážného konkurenta tehdy populární apky Foursquare....

Skapp je hra pro PlayStation 4, co se ovládá mobilem

Skapp je hra pro PlayStation 4, co se ovládá mobilem

Hra Včera

To bude rozmlácených mobilů – první myšlenka, co nás napadla po zhlédnutí traileru ke hře Skapp. Je sice určena pro konzoli...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail