Střílečka Warface přidává příběhovou kampaň s co-opem pro čtyři hráče

Střílečka Warface přidává příběhovou kampaň s co-opem pro čtyři hráče

Hra 21. 9. 2020

Když jsme si v lednu poprvé zahráli mobilní verzi střílečky Warface, líbila se nám snad jen nablýskaná grafika. Ve všech ostatních ohledech hra zaostávala za Call of Duty: Mobile, které se evidentně chtěla vyrovnat (hráči poukazovali na nápadně podobné mapy).

Od té doby ale vývojáři na hře pořádně zapracovali. Přidávali nové zbraně a vybavení (celkem je k dispozici 101 zbraní), nové herní prvky (skrčení se a skluzy), nové možnosti v nastavení (vypnutí automatického zaměřování) a nové módy, jako je Plant the Bomb nebo Free-for-All.Největším vylepšením je ale zbrusu nová příběhová kampaň, ve které budete vyšetřovat záhadné zmizení letounu nad Afghánistánem. Do akce se můžete vydat buďto sami nebo s posilou až tří dalších hráčů v kooperaci. V rámci kampaně si vyzkoušíte nové zbraně a pokud se vám ji podaří dokončit, získáte také pár novinek pro PvP.

Warface si můžete stáhnout zde.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Někdejší konkurent aplikace Foursquare hlásí návrat

Někdejší konkurent aplikace Foursquare hlásí návrat

Aplikace Včera

Pamatujete si na aplikaci Gowalla? V období zhruba před 10 lety byla považována za vážného konkurenta tehdy populární apky Foursquare....

Skapp je hra pro PlayStation 4, co se ovládá mobilem

Skapp je hra pro PlayStation 4, co se ovládá mobilem

Hra Včera

To bude rozmlácených mobilů – první myšlenka, co nás napadla po zhlédnutí traileru ke hře Skapp. Je sice určena pro konzoli...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail