Střílečka Call of Duty: Warzone se možná dočká mobilní verze

Střílečka Call of Duty: Warzone se možná dočká mobilní verze

Hra 18. 9. 2020

Herními weby se v posledních dnech rozšířila zpráva, že Activision pracuje na mobilní verzi Call of Duty: Warzone. Spekulace vychází z inzerátu na stránkách vydavatele (již byl odstraněn), který poptával „výkonného producenta“ pro „novou mobilní AAA střílečku ze světa Call of Duty.“ V podrobném popisu náplně práce dokonce zaznívá i název hry Call of Duty: Warzone: „(Vaším úkolem bude) přenést a adaptovat základní prvky z Warzone pro konzole a PC do mobilní podoby.“ Kromě toho se v inzerátu objevuje zkratka WZM, což by mohlo znamenat Warzone Mobile.

Activision situaci nijak nekomentoval. Nicméně ředitel společnosti se již v minulosti vyjadřoval o velké důležitosti mobilu coby herní platformy a prozradil, že Activision pracuje na mobilních verzích svých nejpopulárnějších her.

Je tu ale jeden problém – Call of Duty: Mobile. Proč by Activision vyvíjel novou mobilní hru, když už jednu má? Střílečka Call of Duty: Mobile, kterou vytvořil ve spolupráci s čínským Tencentem, patří k nejúspěšnějším multiplayerovým FPS na mobilech a dokonce obsahuje i Battle Royale mód, který je jádrem bezplatného Call of Duty: Warzone.

Čtěte také

Hlavní tahák Xboxu v problémech. Šéf vývoje Halo Infinite skončil

Hlavní tahák Xboxu v problémech. Šéf vývoje Halo Infinite skončil

Různé 29. 10. 2020

Nová generace konzole Xbox jde do prodeje už 10. listopadu, ale na novou generaci střílečky Halo si musíme ještě pár měsíců počkat....

Nová powerbanka od Mophie využívá MagSafe originálním způsobem

Nová powerbanka od Mophie využívá MagSafe originálním způsobem

Vychytávka 29. 10. 2020

Jsou tomu sotva dva týdny, co Apple představil novou řadu iPhonů s MagSafe a na trhu už se objevují první kousky příslušenství, které...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail