5 aplikací, které doporučuje herec a režisér Jakub Kohák

5 aplikací, které doporučuje herec a režisér Jakub Kohák

27. 9. 2014

Do čtvrtých Applikací jsme si pozvali herce a režiséra Jakuba Koháka. Ten se nám do pořadu hodil nejenom proto, že jsme chtěli mluvit o točení videa mobilem, ale sám Jakub je aktivním uživatelem mobilních aplikací. A jaké to jsou? Tady máte výběr toho nejzajímějšího!

Podívejte se na Applikace s Jakubem Kohákem!


Shazam
Platformy: Android, iOS, Windows Phone
Cena: zdarma

Aplikace pro rozpoznávání hudby. Na tomhle se s Jakubem naprosto shodneme a Shazam používáme neustále. Jakmile nás zaujme nějaká písnička a moderátor v rádiu si její jméno nechává pro sebe, nahodíme Shazam. Ten nám prozradí název, interpreta, desku, nabídne možnost koupit lístky na nejbližší koncert nebo nám jí najde v Spotify, Rdio či Google Play Music. Ještě tak přidat Deezer!


Angry Birds
Platformy: Android, iOS, Windows Phone
Cena: zdarma

Tak tohle je klasika klasik. Jestli někdo tvrdí, že ho ještě neklovli naštvaní ptáci, tak si prostě vymýšlí. Vývojářům z Rovia se až na několikátý pokus provedl husarský kousek. Podle obrázku naštvaného ptáka vytvořili celou hru - ptáci se v ní střílejí z praku, aby ničili stavení zelených prasat. Je to jednoduché, ale abyste získali maximální počet bodů, chce to trochu (hodně) tréningu.

Where's My Water?
Platformy: Android, iOS, Windows Phone
Cena: 40-50 Kč

Zástupce jednoduchých logických hříček. V tomto případě musíte pomoci krokodýlovi Swampymu, aby se mohl osprchovat. Cílem hry je nasměrovat proud vody tak, aby se dostal až ke Swampymu do sprchy. Nicméně, voda je nezkrotný živel, který podléhá fyzikálním zákonům, a podobně je tomu i ve hře. Musíte se tak snažit, abyste proud dostali tam, kam je třeba.

Office Jerk Free
Platformy: Android, iOS
Cena: zdarma

Jednoduchá hříčka, ve které jde jenom o jedno - znepříjemnit život svému kolegovi z kanceláře. Hodíme za hlavu, že by mohlo jít o šikanu nebo mobbing, musíme věřit, že vám onen virtuální charakter udělal něco doopravdy ošklivého. Tak moc, že si zaslouží postříkat hasícím přístrojem, dostat ránu proudem, trefit kuřetem... Předmětů, které na něj můžete použít, je hromada!

Air Horn!
Platformy: Android, iOS, Windows Phone
Cena: zdarma

Aplikací ve stylu Air Horn najdete ve storech spoustu. Nehledě na jejich výrobce, všechny budou po zmáčknutí displeje telefonu vyluzovat hlasitý a velmi nepříjemný zvuk, proti němuž jsou imunní jen a pouze fotbaloví fandové. Právě ti bez skutečné trubky nevyrazí na žádné derby a pokud se jim to přeci jenom povede, mají v záloze alespoň mobilní aplikaci...

Bonus: Beautiful People
Platformy: Android, iOS
Cena: zdarma

Jakub Kohák dával webové stránky Beautiful People k dobru jako veselou historku. Nicméně i VIP seznamka má vlastní mobilní aplikaci. Přístup do ní nicméně získá jenom procento z nás. Stejně jako na web, tak i do aplikace dostanete přístup pouze v případě, že vás ostatní uživatelé uznají jako dostatečně atraktivního. Beautiful People je totíž Facebook pro lidi, kteří jsou doopravdy krásní. Z venku.

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Před 11 hodinami

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail