Na Apple Arcade se objevila nová hra na motivy Game of Thrones

Na Apple Arcade se objevila nová hra na motivy Game of Thrones

Hra 10. 8. 2020

Je tomu jen pár týdnů, co vyšlo RPG Game of Thrones: Beyond the Wall, a už tu máme hru další. Oba tituly spojuje nejen univerzum Hry o trůny, ale hlavně to, že se točí kolem výprav Noční hlídky. V novince s názvem Game of Thrones: Tale of Crows sledujete osm tisíc let dlouhou historii strážců Zdi.

A když říkáme „sledujete“, tak to myslíme doslovně. Tale of Crows se řadí k žánru tzv. idle games, které se v podstatě hrají sami a hráč má na starost obvykle jen nějakou jednoduchou činnost. V případě novinky na Apple Arcade je to odpovídání na vzkazy od výprav za Zdí, zásobování a obrana základen. Herní čas ovšem plyne dál, i když Tale of Crows nemáte spuštěnou. Doručujeme tedy aktivovat notifikace, ať neprošvihnete klíčové momenty z dějin Noční hlídky.Na závěr jen doplníme, že předplatné Apple Arcade stojí 139 Kč měsíčně, za což získáte přístup k více než stovce her. Všechny tituly se dají hrát nejen na mobilu, ale i na tabletu, televizi (přes Apple TV) a na počítačích s macOS.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Mozilla reaguje na kritiku a přidává do mobilního Firefoxu nová rozšíření

Mozilla reaguje na kritiku a přidává do mobilního Firefoxu nová rozšíření

Aplikace Před 4 hodinami

Mozilla předělala od píky mobilní Firefox a uživatelé populárního prohlížeče jí „poděkovali“ negativním hodnocením....

Konzole Xbox Series X překvapila recenzenty svou tichostí

Konzole Xbox Series X překvapila recenzenty svou tichostí

Vychytávka Před 8 hodinami

Několika zahraničním novinářům se už dostala do rukou konzole Xbox Series X, která má jít do prodeje 10. listopadu, a na internetu se tak...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail