​Novinka Asphalt Overdrive nabízí kličkování v hromadné dopravě

​Novinka Asphalt Overdrive nabízí kličkování v hromadné dopravě

25. 9. 2014

Asphalt Overdrive je nejnovější počin od Gameloftu, ale návaznost na populární závodní sérii byste hledali marně. Jasně, pořád jsou tady auta, ale tím to tak končí. Overdrive je totiž variací na hry ve stylu endless runner jako je třeba Temple Run nebo Spider-Man Unlimited (taktéž od Gameloftu). Nicméně ono endless, tedy nekonečný, je v případě Overdrive taktéž zavádějící – jednotlivé úrovně vám nezaberou ani minutu.

Prostě máte auto, za zadkem policii a před sebou tři pruhy na silnici, mezi kterými můžete přejíždět swipováním na displeji. Situaci komplikují překážky, skokánky, ostatní auta i nutnost sbírat peníze a různé bonusy. Ačkoliv základní nápad je originální a hratelnost poměrně zábavná, měli jsme pocit, že víc času trávíme v menu a civěním na tabulky, než skutečným hraním. Navíc, autoři do Overdrive nacpali hromadu dalšího obsahu - možná až moc.

Závodů je několik druhů, stejně tak máte k dispozici spoustu značkových vozů a ty ještě navíc můžete vylepšovat. Hráčům se pak také nabízí možnost shlukovat se do gangů a celá hra je navíc propojena jakýmsi příběhem. Tímhle vším se musíte proklikat, ačkoliv chcete jenom jezdit. Navíc, když odjedete určitý počet závodů, musíte počkat, až se vám nabije energie, nebo si jí prostě dokoupíte.

Asphalt Overdrive je zatím k dispozici na Android a iOS, verze pro WP přijde brzy.

Asphalt Overdrive stahujte zde!

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka 20. 4. 2018

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail