Neobvyklá válečná hra This War of Mine s 80% slevou

Neobvyklá válečná hra This War of Mine s 80% slevou

Hra 30. 7. 2020

Když se řekne „válečná hra,“ většina lidí si asi představí střílečku nebo třeba strategii. Polské studio 11 bit Software pojalo válečné téma jinak, This War of Mine je hra o přežití. Neovládáte vojáka či armádu, nýbrž skupinku civilistů uvězněných uprostřed válečného konfliktu.

Musíte se vydávat na výpravy za jídlem a léky, postarat se o výbavu a hlavně zabezpečení vašeho útočiště a ochranu lidí, na kterých vám záleží. Vašimi nepřáteli nejsou jen snipeři schovaní v ruinách, ale potenciálně také ostatní lidé, kteří hledají jídlo. Skvělý, i když poněkud depresivní herní zážitek.Pokud jste nehráli, doporučujeme vyzkoušet. Nyní máte jedinečnou možnost pořídit si hru za pouhých 49 Kč. Běžná cena je 309 korun, takže jde o opravdu pořádnou slevu. Ve hře si pak můžete dokoupit za necelých 80 Kč přídavek The Little Ones, který přidává děti a spoustu nového obsahu.

Android verzi si můžete pořídit zde
iOS verzi si můžete pořídit zde.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Android 12 dokáže zmenšit velikost nepoužívaných aplikací

Android 12 dokáže zmenšit velikost nepoužívaných aplikací

Různé Včera

Zatímco mnoho majitelů telefonů s Androidem stále čeká na aktualizaci s 11. verzí operačního systému, na internetu už se objevují...

Huawei AppGallery v novém. Redesign připomíná App Store

Huawei AppGallery v novém. Redesign připomíná App Store

Aplikace Včera

Společnost Huawei představila redesign svého obchodu s aplikacemi, který na nových telefonech této značky nahradil Google Play. Namísto...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail