Vaše aplikace ze 4. dílu našeho pořadu

Vaše aplikace ze 4. dílu našeho pořadu

25. 1. 2014

Všechny aplikace, o kterých jsme mluvili ve čtvrtém díle pořadu, najdete v přehledu na úvodní stránce našich webovek. Nicméně, je tam i několik dalších kousků, které jste nám doporučili přímo vy, nebo jsme je my jen tak naťukli. Jejich seznam najdete níže

Angry Birds – Klasika klasik. Kdo nikdy nestřílel z praku naštvané ptáky a nebořil s nimi úkryty zelených prasat, ten jakoby nežil.

Angry Birds Go – Nová inkarnace značky Angry Birds. Praky stranou, tady se závodí. Navíc, hra je zcela zdarma, ale pokud chcete, můžete si něco dokoupit.

Vert 2 – Povedený převodník měn a cen. Najdete tam skoro všechno, co vás napadne a aplikace navíc velmi pěkně vypadá. Bohužel, zatím je jenom na iOS.

Horská služba – Aplikace, o které se Mikoláš v pořadu bavil s členem horské služby a kterou jste nám doporučili i vy sami přímo na sjezdovce.

GoPro App – Aplikace pro bezdrátové ovládání kamerky GoPro, kterou můžete mít připevněnou třeba na helmě a točit s ní adrenalinové záběry.

Sky Map - Výborná mappka pro zkoumání hvězdné oblohy. Stačí namířit telefon na nebe a budete vědět, kde je které souhvězdí.

Endomondo – Povedená aplikace na sportování. A je jí jedno, jestli běháte, jezdíte na kole nebo zrovna lyžujete. Zvládne všechno.

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Včera

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Včera

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail