​V Anomaly Defenders musíte zabránit vyhlazení celé rasy

​V Anomaly Defenders musíte zabránit vyhlazení celé rasy

24. 9. 2014

Anomaly je populární herní série, která si získala přízeň hráčů na mobilních zařízeních i stolních počítačích. Všude ocenili nejen prvotřídní grafiku, ale hlavně originální pojetí žánru Tower Defense. V původních hrách jste totiž nestavěli věže kolem trasy, kudy proudí zástupy nepřátel. Sami jste svoje jednotky poskládali za sebe, vybrali trasu a vydali se zabránit mimozemské invazi.

Během tří dílů Anomaly se však karta obrátila. Emzáci dostali pořádnou nakládačku a lidstvo svůj záměr jejich likvidace rozšířilo i mimo Zemi. V Anomaly Defenders se podíváte na stranu bývalých agresorů, kteří nyní bojují o přežití. Hra se tak vrací k původnímu konceptu, kdy stavíte věže a snažíte se nájezdům ubránit tak dlouho, dokud nejsou všichni z dané mapy evakuování.


Ani Anomaly Defenders nevypadá špatně. Prostředí je plně trojrozměrné, krásně navržené, hýřící barvami a při soubojích i světelnými efekty. Svoje jednotky pak můžete vylepšovat, přičemž k dispozici je technologický strom s různými větvemi. Důležitá rozhodnutí o přežití mimozemské rasy nepadají jen na bojišti, ale i mimo něj, když si vybíráte, jakým směrem se při vylepšování zbraní uberete.

Anomaly Defenders je k dispozici pro Android a to za 99 Kč. Hra vyjde i na iOS.

Hru stahujte zde!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Včera

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Včera

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail