Aplikace Iconic vám potvrdí, že máte kulturní přehled. Nebo taky ne

Aplikace Iconic vám potvrdí, že máte kulturní přehled. Nebo taky ne

19. 9. 2014

Iconic je nová hříčka od českého studia Flow. Pokud jste někdy hráli populární Aktivity a šlo vám to, tady budete v sedmém nebi. Tedy za předpokladu, že se zajímáte o filmy, hudbu a celebrity. Iconic vám ukáže jednu nebo dvě ikonky, z nichž musíte odvodit jméno známé osobnosti, hudební kapely nebo celovečerního filmu. A někdy to není tak jednoduché, jak se může zdát - ikony né vždy odkazují na to, čím je člověk nebo film signifikatní, ale na jeho jméno, které může být složeninou různých slovíček.

V případě kapely Radiohead je na místě člověk s rádiem místo hlavy, ale když máte uhádnout Nicole Kidman jenom z obrázku mimina a dospělého člověka, chce to zapojit trochu představivosti. I tak je ale Iconic slušnou výzvou, hlavně pokud si potrpíte na svůj kulturní přehled. A když si nebudete vědět rady, můžete přizvat na pomoc přátele na Facebooku, případně si zaplatíte nápovědu. Za správné odpovědi totiž získáváte virtuální dolary. A když vám dojdou, můžete si nápovědu koupit skutečnými penězi.

Musíme však upozornit, že ačkoliv za aplikací stojí Češi, Iconic je kompletně v angličtině. Tomu také odpovídá stavba hádanek. Aplikace je ke stažení zdarma na Android, iOS a Windows Phone.

Iconic stahujte zde!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 20 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 20 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail