Sluchátka od LG přicházejí s naprosto unikátní funkcí

Sluchátka od LG přicházejí s naprosto unikátní funkcí

Vychytávka 29. 6. 2020

Společnost LG nemá zrovna pověst inovátora. O to víc nás překvapila nová řada bezdrátových (True Wireless) sluchátek s pouzdrem, které nejenže dobíjí, ale i zabíjí – v tomto případě bakterie. Krabička je vybavena technologií UVnano, která dezinfikuje silikonové koncovky a vnitřek sluchátek pomocí UV záření. Krabička prý odstraní až 99,9 % bakterií E. coli a „zlatého stafylokoka“.

Dezinfekční pouzdro je součástí balení sluchátek HBS-FN6 z řady LG TONE Free, které jsou v prodeji ve dvou barevných provedeních (stylová černá a moderní bílá). O kvalitní zvuk se stará technologie Headphone Spatial Processing od společnosti Meridian, která slibuje čisté vokály a realistický, pódiový zvuk. Meridian také pro sluchátka navrhnul ekvalizér se čtveřicí zvukových profilů.
Zmínku zaslouží také dotykové ovládání zabudované do sluchátek a podpora hlasového asistenta.

A co výdrž? Sluchátka samotná dokáží hrát až šest hodin v kuse, s postupným dobíjením v krabičce se ale můžete dostat až na 18 hodin.

Nová řada LG Tone Free by měla být v prodeji i v Evropě, a to už příští měsíc, ale cena zatím zůstává tajemstvím.

GALERIE

Čtěte také

Betatest pokračování Don’t Starve se odkládá na neurčito

Betatest pokračování Don’t Starve se odkládá na neurčito

Hra Před 10 hodinami

„Přihlaste se do uzavřeného betatestu,“ vyzýval trailer ke hře Don’t Starve: Newhome z minulého měsíce. Pozvánky měly...

Vydání Tom Clancy’s Elite Squad je na spadnutí! Za registraci získáte bonus

Vydání Tom Clancy’s Elite Squad je na spadnutí! Za registraci získáte bonus

Hra Před 11 hodinami

Aktualizováno: Hra vychází 27. srpna Sam Fisher, hrdina legendární série Splinter Cell, se vrací! Nikoliv však v pokračování...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail