Sleva na skvělou strategii. Hru Pocket City můžete mít za dvacku

Sleva na skvělou strategii. Hru Pocket City můžete mít za dvacku

Hra 13. 6. 2020

Slavná stavitelská strategie SimCity sice vyšla i na mobilu, ovšem tato verze je – jako většina mobilních her – prolezlá mikrotransakcemi a prvky, které mají za cíl jen tahat z hráčů peníze. My dáváme přednost neoficiálnímu SimCity s názvem Pocket City, kde nejenže nejsou timery, mikrotransakce, ani reklamy, ale navíc se na mobilu prostě lépe hraje.

Místo nepřehledného 3D zpracování zvolili autoři jednoduchou, ale pěknou 2D grafiku. Odlišný je i princip stavění. Namísto jednotlivých budov stavíte bloky (komerční, průmyslové, obytné), které se dají upgradovat. Z bloku nenápadných domků se po chvíli hraní může stát působivý mrakodrap.O zpestření se starají úkoly, ale svým způsobem také přírodní katastrofy. Pokud byste chtěli vědět víc, odkážeme vás na naši recenzi. Pakliže jste rozhodnutí pro koupi, odkaz najdete níže. Nyní si můžete hru dokonce koupit i se slevou. Na Google Play je za 27 Kč, na App Store pak za 79 Kč.

Pocket City si můžete stáhnout zde
Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Offroadový simulátor MudRunner míří na mobily. Tady je ukázka!

Offroadový simulátor MudRunner míří na mobily. Tady je ukázka!

Hra 4. 7. 2020

Hra MudRunner, která vyšla původně v roce 2017 na PC, Xbox One a PS4, míří na mobily. Mobilní verze vyjde 15. července. Nejedná se o...

Nová bezdrátová nabíječka od Samsungu má antibakteriální účinky

Nová bezdrátová nabíječka od Samsungu má antibakteriální účinky

Vychytávka 2. 7. 2020

LG představilo sluchátka s UV krabičkou, Samsung nabízí pro změnu bezdrátovou nabíječku na mobil, která pomocí ultrafialového...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail