Co přinese nástupce oblíbených sluchátek Sony WH-1000XM3?

Co přinese nástupce oblíbených sluchátek Sony WH-1000XM3?

Vychytávka 24. 5. 2020

Sluchátka s obtížně zapamatovatelným názvem Sony WH-1000XM3 pravidelně vyhrávají testy technologie aktivního tlumení okolního hluku a díky tomu se těší velké oblibě – na cestě do redakce je vídáme prakticky každý den.

Není tajemstvím, že Sony pracuje na jejich nástupci. Zatím ale nebylo jasné, čím se bude nový model lišit. Pár indicií nabídla nová verze aplikace Headphone Connect, kterou rozpitvala parta šikovných programátorů. V kódu je hned několik zmínek modelu a nechybí ani fotky. Na první pohled vypadají sluchátka úplně stejně jako stávající model. Nabízejí ale pár nových funkcí.

Hodně se těšíme na možnost spárovat sluchátka najednou se dvěma zařízeními. Odpadne tak otravné odpojování a připojování. Ovšem budete muset oželit LDAC (kodek pro hi-res audio přes Bluetooth). Novinkou je také technologie DSEE Extreme, která navyšuje kvalitu komprimovaného zvuku pomocí umělé inteligence.

Sluchátka nabídnou rovněž nový mód poslechu (Smart Talking), díky kterému se budete moci zapojit do konverzace i se sluchátky na uších. Mód by se měl aktivovat automaticky, jakmile začnete mluvit.  

Ne příliš překvapivý je náznak vyšší výdrže. Sluchátka by měla na jedno nabití vydržet hrát až 40 hodin (aktuální verze zvládne „jen“ 36 hodin).

A na závěr přeci jen jedna novinka stran designu. Kromě černé a stříbrné varianty se bude prodávat i verze v bílé.

Čtěte také

Offroadový simulátor MudRunner míří na mobily. Tady je ukázka!

Offroadový simulátor MudRunner míří na mobily. Tady je ukázka!

Hra 4. 7. 2020

Hra MudRunner, která vyšla původně v roce 2017 na PC, Xbox One a PS4, míří na mobily. Mobilní verze vyjde 15. července. Nejedná se o...

Nová bezdrátová nabíječka od Samsungu má antibakteriální účinky

Nová bezdrátová nabíječka od Samsungu má antibakteriální účinky

Vychytávka 2. 7. 2020

LG představilo sluchátka s UV krabičkou, Samsung nabízí pro změnu bezdrátovou nabíječku na mobil, která pomocí ultrafialového...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail