Samsung představil Galaxy S20 v armádní úpravě. Čím se liší?

Samsung představil Galaxy S20 v armádní úpravě. Čím se liší?

Vychytávka 21. 5. 2020

Rodina mobilů Samsung Galaxy se rozrostla o nového člena. Je jím speciál Samsung Galaxy S20 Tactical Edition upravený pro potřeby armády, respektive ministerstva obrany. Hardwarově se víceméně neliší od klasického Galaxy S20: 6.2palcový displej s 1440p rozlišením, Snapdragon 865, 12 GB RAM, 128GB úložiště a baterie s kapacitou 4 000 mAh. Jen konektivita se rozšířila o rádio (CBRS).

Čím se tedy liší? Na první pohled zaujme odolný kryt a příslušenství pro přidělání k uniformě, respektive vestě. S tím souvisí i úpravy ovládacího rozhraní. Telefon se dá odemknout i při orientaci na šířku a nabízí rychlé spuštění nejpoužívanějších aplikací. Novinkami jsou i tichý mód, který odřízne veškerou komunikaci (LTE a RF) a mód zobrazení při použití noktovizoru.

Telefon rovněž vyniká vysokou mírou zabezpečení, která splňuje požadavky armády, a podporuje celou plejádu aplikací vyvinutých armádou.

Samsung Galaxy S20 Tactical Edition by se měl začít prodávat v třetím čtvrtletí tohoto roku, ovšem k dispozici bude jen ve vybraných distribučních kanálech.

GALERIE

Čtěte také

Team 17 dočasně zlevňuje své hry. Worms pořídíte za 30 Kč

Team 17 dočasně zlevňuje své hry. Worms pořídíte za 30 Kč

Hra Včera

Společnost Team 17, která stojí za populární sérií Worms, spustila slevovou akci. Fanoušci militantních žížal ušetří na každé hře 70...

Google Sodar vám pomůže dodržovat bezpečný odstup

Google Sodar vám pomůže dodržovat bezpečný odstup

Aplikace 28. 5. 2020

Technologie rozšířené reality funguje i na webu. Dokladem je třeba nástroj Google Sodar, který vyměřuje vzdálenost pro doporučený odstup...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail