Proč TikToku spadlo hodnocení na pouhou jednu hvězdičku?

Proč TikToku spadlo hodnocení na pouhou jednu hvězdičku?

Aplikace 20. 5. 2020

TikTok je jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí hodnocení aplikace na Google Play tomu ale moc nenasvědčuje. Momentálně má aplikace hodnocení pouhých 1,3 z 5. Ještě před pár dny se přitom chlubila známkou 4,5 z 5. Za propadem hodnocení přitom může jeden člověk a jak se dá vytušit z komentářů u aplikace, dotyčný pochází z Indie.

Co se stalo? TikTok se stal obětí sporu mezi dvěma indickými influencery: youtuberem Carrym Minatim a Amirem Siddiquim z TikToku. Nebudeme se pitvat v tom, kdo komu co provedl. Jádrem sporu je odstranění Minatiho videa, ve kterém porovnával TikTok a YouTube a přitom se opřel do svého konkurenta. Klip nasbíral za necelý týden 70 milionů zhlédnutí a počet youtuberových fanoušků se zdvojnásobil. Ke smazání došlo kvůli porušení podmínek služby, konkrétně se prý dopustil kyberšikany svého soka.

Minatiho fanoušci zareagovali review-bombingem TikToku, tzn. začali hromadně psát negativní recenze. Recenzí bylo tolik, že srazily hodnocení miliardové aplikace na minimum. Z téměř 30 milionů recenzí TikToku je více než 90 % negativních.

Čtěte také

Team 17 dočasně zlevňuje své hry. Worms pořídíte za 30 Kč

Team 17 dočasně zlevňuje své hry. Worms pořídíte za 30 Kč

Hra Včera

Společnost Team 17, která stojí za populární sérií Worms, spustila slevovou akci. Fanoušci militantních žížal ušetří na každé hře 70...

Google Sodar vám pomůže dodržovat bezpečný odstup

Google Sodar vám pomůže dodržovat bezpečný odstup

Aplikace 28. 5. 2020

Technologie rozšířené reality funguje i na webu. Dokladem je třeba nástroj Google Sodar, který vyměřuje vzdálenost pro doporučený odstup...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail