Strava zpoplatnila některé funkce, které byly dosud zdarma

Strava zpoplatnila některé funkce, které byly dosud zdarma

Aplikace 19. 5. 2020

Aplikace Strava je sice populární, ale ztrátová. Jedinou cestou k zisku je podle jejích autorů zpoplatnění některých funkcí, které byly dosud zdarma. Aplikace bude sice dál nabízet bezplatné variantu, ale její uživatelé dostanou přístup jen k základním funkcím, jako jsou záznam aktivity, sociální prvky a integrace sportovních gadgetů (hodinky apod.).

Naopak funkce plánování tras prostřednictvím webového editoru, detailní žebříčky s měřenými segmenty (uvidíte jen TOP 10), měsíční souhrny a funkce Matched Runs (porovnání běhů na stejném okruhu) se přesouvají mezi výhody placeného členství za 5 dolarů měsíčně (prvních 60 dní je zdarma). Aplikace třetích stran, které měly přístup k žebříčkům s měřenými úseky, mají 30 dní na to, aby přešly na funkci Strava Live Segment.

V apce Strava také přibylo i pár funkcí nových, například Matched Rides (obdoba Matched Runs pro cyklisty), souhrnná historie tréninků Training Log nebo analýza pro všechny typy aktivit. Kompletní seznam najdete na webu Strava.

Aplikaci Strava si můžete stáhnout zde. 

Čtěte také

Team 17 dočasně zlevňuje své hry. Worms pořídíte za 30 Kč

Team 17 dočasně zlevňuje své hry. Worms pořídíte za 30 Kč

Hra Včera

Společnost Team 17, která stojí za populární sérií Worms, spustila slevovou akci. Fanoušci militantních žížal ušetří na každé hře 70...

Google Sodar vám pomůže dodržovat bezpečný odstup

Google Sodar vám pomůže dodržovat bezpečný odstup

Aplikace 28. 5. 2020

Technologie rozšířené reality funguje i na webu. Dokladem je třeba nástroj Google Sodar, který vyměřuje vzdálenost pro doporučený odstup...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail