Platební kartu Curve Metal už mohou získat i Češi. Co umí?

Platební kartu Curve Metal už mohou získat i Češi. Co umí?

Aplikace 19. 5. 2020

Speciální platební kartu Curve, která dokáže zastoupit „kreditky“ v peněžence, už Češi využívají od roku 2018. Teprve od května roku 2020 si však mohou zaplatit tarif Curve Metal, se kterým získají nejen kovovou platební kartu v jedné ze tří barev, ale taky řadu výhod: výběry z bankomatů ve výši až 600 eur měsíčně, 1% cashback u 6 vybraných obchodníků, LoungeKey přístup k letištním salonkům, pojištění mobilu do 800 eur, cestovní pojištění a základní havarijní pojištění pro vůz z autopůjčovny. Cena za Curve Metal je 14,99 eur měsíčně.

Hlavní benefity, kvůli kterým si lidé kartu Curve pořizují, jsou však k dispozici i u bezplatné verze Curve Free. Jde především o výhodné směnné kurzy a již zmiňovaná možnost spojit několik platebních či kreditních karet do jedné.

Jak to funguje? Místo peněženky nadité kreditkami si vystačíte jen s jednou kartou. V aplikaci Curve si můžete nastavit, za jakou kartu Curve aktuálně „alternuje“, a to dokonce i zpětně. Pokud třeba prostřednictvím Curve omylem nakoupíte na vrub své kreditky, v aplikaci se můžete po dobu 14 dní  „vrátit v čase“ a u již provedené transakce vyměnit kreditku za jinou kartu. Na účet kreditky se vrátí peníze a strhnou se z karty, kterou zvolíte namísto ní.

Další informace najdete na webu společnosti.

Čtěte také

Team 17 dočasně zlevňuje své hry. Worms pořídíte za 30 Kč

Team 17 dočasně zlevňuje své hry. Worms pořídíte za 30 Kč

Hra Včera

Společnost Team 17, která stojí za populární sérií Worms, spustila slevovou akci. Fanoušci militantních žížal ušetří na každé hře 70...

Google Sodar vám pomůže dodržovat bezpečný odstup

Google Sodar vám pomůže dodržovat bezpečný odstup

Aplikace 28. 5. 2020

Technologie rozšířené reality funguje i na webu. Dokladem je třeba nástroj Google Sodar, který vyměřuje vzdálenost pro doporučený odstup...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail