Sluchátka Huawei FreeBuds 3i dokáží ztlumit okolní hluk

Sluchátka Huawei FreeBuds 3i dokáží ztlumit okolní hluk

Vychytávka 10. 5. 2020

Sluchátkám FreeBuds od Huawei se přezdívá AirPody pro Android, ačkoliv je mohou využívat i majitelé iPhonů. Applovským sluchátkům se podobají nejen vzhledem, ale i některými funkcemi. Například snadným párováním. Stačí pouze otevřít krabičku a na displeji mobilu se obratem objeví výzva, na niž odpovíte jedním tapnutím. A je spárováno! Má to ale jeden háček, funkci podporují jen telefony stejné značky. Platí to i pro „detekci uší“. Hudba se automaticky zastaví, jakmile si sluchátko vyndáte z ucha.

Další funkce už jsou dostupné všem. Ať už jde o dotykové ovládání, kvalitní reprodukci, kterou zajišťuje dynamický 10mm měnič (taková je aspoň teorie, skutečnou kvalitu zvuku otestujeme až v recenzi), a hlavně aktivní tlumení okolního hluku. Sluchátka FreeBuds 3i dokáží snížit hladinu hluku z okolí až o 32 dB. Pomáhá jim s tím systém tří mikrofonů na každému sluchátku. Dva jsou vně a jeden je namířen – věřte tomu nebo ne – přímo do ucha. Jeho úkolem je kontrolovat kvalitu zvuku při hovorech.

Baterie vystačí na 2,5 hodiny telefonování a 3,5 hodiny přehrávání hudby. Šťávu na dalších 14,5 hodiny pak dodá nabíjení krabička. Česká Huawei FreeBuds 3i cena zatím nebyla stanovena, ale měla by se pohybovat mezi 3 a 4 tisíci korunami.

GALERIE

Čtěte také

Team 17 dočasně zlevňuje své hry. Worms pořídíte za 30 Kč

Team 17 dočasně zlevňuje své hry. Worms pořídíte za 30 Kč

Hra Včera

Společnost Team 17, která stojí za populární sérií Worms, spustila slevovou akci. Fanoušci militantních žížal ušetří na každé hře 70...

Google Sodar vám pomůže dodržovat bezpečný odstup

Google Sodar vám pomůže dodržovat bezpečný odstup

Aplikace 28. 5. 2020

Technologie rozšířené reality funguje i na webu. Dokladem je třeba nástroj Google Sodar, který vyměřuje vzdálenost pro doporučený odstup...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail